Acasă > Produse > Filtre > Feed-through prin condensatori > SFBLL5000152MX0
Cerere de cotație
românesc
887403SFBLL5000152MX0 ImagineKnowles Syfer
SFBLL5000152MX0
  • Număr parc
    SFBLL5000152MX0
  • Descriere
    CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune de filet
    M4x0.7
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Serie
    SFBL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Pierdere de inserție
    29dB @ 100MHz
  • Înălțime (Max)
  • descriere detaliata
    1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
  • Actual
    10A
  • capacitanță
    1500pF