Acasă > Produse > Filtre > Feed-through prin condensatori > SFBMC5000332MX0
Cerere de cotație
românesc
3485033SFBMC5000332MX0 ImagineKnowles Syfer
SFBMC5000332MX0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SFBMC5000332MX0
  • Descriere
    CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune de filet
    M5x0.8
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Serie
    SFBM
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Axial, Bushing
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pierdere de inserție
    33dB @ 100MHz
  • Înălțime (Max)
  • descriere detaliata
    3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
  • Actual
    10A
  • capacitanță
    3300pF