Acasă > Produse > Filtre > Feed-through prin condensatori > SFSTC5000100ZC0
Cerere de cotație
românesc
6775799SFSTC5000100ZC0 ImagineKnowles Syfer
SFSTC5000100ZC0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SFSTC5000100ZC0
  • Descriere
    CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    -20%, +80%
  • Dimensiune de filet
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
  • Serie
    SFSTC
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pierdere de inserție
  • Înălțime (Max)
  • descriere detaliata
    10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
  • Actual
    10A
  • capacitanță
    10pF