Cerere de cotație
românesc
65242252SCR512PT100 ImagineLAPIS Semiconductor
2SCR512PT100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2SCR512PT100
  • Descriere
    TRANS NPN 30V 2A MPT3
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    30V
  • Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic
    400mV @ 35mA, 700mA
  • Tip tranzistor
    NPN
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    MPT3
  • Serie
  • Putere - Max
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-243AA
  • Temperatura de Operare
    150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecvență - tranziție
    320MHz
  • descriere detaliata
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 2A 320MHz 2W Surface Mount MPT3
  • DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    200 @ 100mA, 2V
  • Curentul curent - colector (max)
    1µA (ICBO)
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    2A