Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > BA12FP-E2
Cerere de cotație
românesc
1695799BA12FP-E2 ImagineLAPIS Semiconductor
BA12FP-E2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BA12FP-E2
  • Descriere
    IC REG LINEAR 12V 1A TO252-3
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    12V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    25V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-252-3
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Alte nume
    BA12FP-E2CT
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-252-3
  • Curent - aprovizionare (Max)
    5mA
  • Curent - Quiescent (Iq)
    2.5mA
  • Curent - ieșire
    1A