Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > BA15FP-E2
Cerere de cotație
românesc
6455679BA15FP-E2 ImagineLAPIS Semiconductor
BA15FP-E2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BA15FP-E2
  • Descriere
    IC REG LINEAR 15V 1A TO252-3
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    15V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    25V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-252-3
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-252-3
  • Curent - aprovizionare (Max)
    900µA
  • Curent - Quiescent (Iq)
    0.5mA
  • Curent - ieșire
    1A