Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > BA18DD0T
Cerere de cotație
românesc
663637BA18DD0T ImagineLAPIS Semiconductor
BA18DD0T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BA18DD0T
  • Descriere
    IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220FP-3
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    0.7V @ 2A
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    1.8V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    25V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-220FP-3
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-220-3 Full Pack
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    7 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-220FP-3
  • Curent - Quiescent (Iq)
    120µA
  • Curent - ieșire
    2A