Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > ESR03EZPJ475
Cerere de cotație
românesc
1695627ESR03EZPJ475 ImagineLAPIS Semiconductor
ESR03EZPJ475
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ESR03EZPJ475
  • Descriere
    RES SMD 4.7M OHM 5% 1/4W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    ESR
  • Rezistenţă
    4.7 MOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RHM4.7MDTR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    4.7 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film