Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > MCR03EZPFX61R9
Cerere de cotație
românesc
4881496MCR03EZPFX61R9 ImagineLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX61R9
  • Număr parc
    MCR03EZPFX61R9
  • Descriere
    RES SMD 61.9 OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    MCR
  • Rezistenţă
    61.9 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W