Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - FET, MOSFET - Single > R6015FNJTL
Cerere de cotație
românesc
4302201R6015FNJTL ImagineLAPIS Semiconductor
R6015FNJTL
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    R6015FNJTL
  • Descriere
    MOSFET N-CH 600V 15A LPT
  • Modelul ECAD
  • Vgs (a) (Max) @ Id
    5V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Tehnologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    LPTS
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    350 mOhm @ 7.5A, 10V
  • Distrugerea puterii (Max)
    50W (Tc)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Alte nume
    R6015FNJTLTR
  • Temperatura de Operare
    150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds
    1660pF @ 25V
  • Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs
    42nC @ 10V
  • Tipul FET
    N-Channel
  • FET Feature
  • Tensiunea de transmisie (valorile max.
    10V
  • Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss)
    600V
  • descriere detaliata
    N-Channel 600V 15A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount LPTS
  • Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C
    15A (Tc)