Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > RFU10TF6S
Cerere de cotație
românesc
4273905RFU10TF6S ImagineLAPIS Semiconductor
RFU10TF6S
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RFU10TF6S
  • Descriere
    DIODE GEN PURP 600V 10A TO220NFM
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    2.8V @ 10A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    600V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-220NFM
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Timp de recuperare invers (trr)
    25ns
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-220-2 Full Pack
  • Temperatura de funcționare - Junction
    150°C (Max)
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Standard
  • descriere detaliata
    Diode Standard 600V 10A Through Hole TO-220NFM
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    10µA @ 600V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    10A