Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > FGG.2K.306.CLCC15
Cerere de cotație
românesc
FGG.2K.306.CLCC15
  • Număr parc
    FGG.2K.306.CLCC15
  • Descriere
    CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    306
  • Shell Material
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome
  • Serie
    2K
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    G
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    6
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Caracteristici
    Backshell
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • Ratingul curent
    12A
  • Materiale de contact
    Brass
  • Contact Finisare Grosime - Împerechere
    39.4µin (1.00µm)
  • Contact Finish - Împerechere
    Gold
  • Tip conector
    Plug, Male Pins
  • Culoare
    Silver
  • Deschiderea cablurilor
    0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm)