Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > PAB.M0.2GL.AC65Z
Cerere de cotație
românesc
PAB.M0.2GL.AC65Z
  • Număr parc
    PAB.M0.2GL.AC65Z
  • Descriere
    CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Solder Cup
  • ecranare
    Unshielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    M02
  • Shell Material
    Polysulfone (PSU)
  • Shell Finish
  • Serie
    1P
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    B
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 150°C
  • Numărul de poziții
    2
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Caracteristici
    Backshell
  • Tipul de fixare
    Push-Pull, Detent Lock
  • descriere detaliata
    2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Ratingul curent
    10A
  • Materiale de contact
  • Contact Finisare Grosime - Împerechere
  • Contact Finish - Împerechere
    Gold
  • Tip conector
    Plug, Male Pins
  • Culoare
    Gray
  • Deschiderea cablurilor
    0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)