Acasă > Produse > optoelectronică > Lumini LED - Culoare > L135-R625003500001
Cerere de cotație
românesc
513846L135-R625003500001 ImagineLUMILEDS
L135-R625003500001
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L135-R625003500001
  • Descriere
    LED RED 630NM MID PWR 3535
  • Modelul ECAD
  • Lungime de undă
    625nm (620nm ~ 630nm)
  • Tensiune - înainte (Vf) (tip)
    2.1V
  • Unghi de vedere
    115°
  • Rezistența termică a pachetului
    20°C/W
  • Temperatură - Test
    25°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    3535
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.138" L x 0.134" W (3.50mm x 3.40mm)
  • Serie
    LUXEON 3535L
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    1414 (3535 Metric)
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    2 (1 Year)
  • Lumens / Watt @ curent - test
    67 lm/W
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Flux @ curent / temperatură - încercare
    14 lm (Typ)
  • descriere detaliata
    LED Lighting Color LUXEON 3535L Red 625nm (620nm ~ 630nm) 1414 (3535 Metric)
  • Test curent
    100mA
  • Curent - Max
    125mA