Acasă > Produse > Filtre > Miezuri de ferită - Cabluri și cabluri > 28B0138-7
Cerere de cotație
românesc
194180
28B0138-7
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
320+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    28B0138-7
  • Descriere
    FERRITE CORE 234OHM SOLID 0.90MM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Round
  • Serie
  • Evaluări
  • Dimensiunea exterioară
    0.138" Dia (3.50mm)
  • Tipul de montare
    Cable Tie
  • Material
    28
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Lungime
    0.551" (14.00mm)
  • Dimensiunea interioară
    0.035" Dia (0.90mm)
  • Impedanță @ Frecvență
    234 Ohm @ 100MHz
  • descriere detaliata
    Solid Cable Tie Ferrite Core 234 Ohm @ 100MHz ID 0.035" Dia (0.90mm) OD 0.138" Dia (3.50mm) Length 0.551" (14.00mm)