Acasă > Produse > Filtre > Miezuri de ferită - Cabluri și cabluri > 28B1417-2
Cerere de cotație
românesc
78393
28B1417-2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
40+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    28B1417-2
  • Descriere
    FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Round
  • Serie
  • Evaluări
  • Dimensiunea exterioară
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Tipul de montare
    Cable Tie
  • Material
    28
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Lungime
    0.500" (12.70mm)
  • Dimensiunea interioară
    0.906" Dia (23.00mm)
  • Impedanță @ Frecvență
    89 Ohm @ 100MHz
  • descriere detaliata
    Solid Cable Tie Ferrite Core 89 Ohm @ 100MHz ID 0.906" Dia (23.00mm) OD 1.417" Dia (36.00mm) Length 0.500" (12.70mm)