Acasă > Produse > RF / IF și RFID > RFI și EMI - materiale de protecție și absorbție > EA-LP014-12
Cerere de cotație
românesc
142824EA-LP014-12 ImagineLeader Tech Inc.
EA-LP014-12
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EA-LP014-12
  • Descriere
    LOW PROFILE ABSORBER - 100 MHZ -
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    12.000" (304.80mm)
  • Tip
    Flexible Ferrite Sheet
  • Grosime - În general
    0.014" (0.36mm)
  • Formă
    Sheet
  • Serie
    EA
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 90°C
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material
    Silicone Elastomer
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Lungime
    12.000" (304.80mm)