Acasă > Produse > RF / IF și RFID > Transmițătoare RF > TXM-433-LC
Cerere de cotație
românesc
3786633TXM-433-LC ImagineLinx Technologies
TXM-433-LC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TXM-433-LC
  • Descriere
    TRANSMITTER RF 433MHZ SMT
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.7 V ~ 5.2 V
  • Serie
    LC
  • Putere - Ieșire
    -4dBm ~ 4dBm
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    8-SMD Module
  • Alte nume
    TXM-433-LC-R
    TXM433LC
  • Temperatura de Operare
    -30°C ~ 70°C
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulare sau Protocol
    ASK, OOK
  • Dimensiunea memoriei
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecvență
    433MHz
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    RF Transmitter ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 5 kbps Castellation Antenna 8-SMD Module
  • Rata de date (Max)
    5 kbps
  • Interfața de date
    Serial
  • Curent - transmiterea
    5.2mA
  • Aplicații
    Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE, Security
  • Conector pentru antenă
    Castellation
TXM-418-KH3
TXM-418-KH3
Descriere: TX RF W/ENCODER 418MHZ
Producători: Linx Technologies
TXM-900-HP3-PPO
TXM-900-HP3-PPO
Descriere: TRANSMITTER RF 900MHZ 8-CHANNEL