Cerere de cotație
românesc
INA2322EA/2K5G4
  • Număr parc
    INA2322EA/2K5G4
  • Descriere
    IC OPAMP INSTR 500KHZ 14TSSOP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - alimentare, Single / Dual (±)
    2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
  • Tensiune - intrare offset
    2mV
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    14-TSSOP
  • Rata de coborâre
    0.4 V/µs
  • Serie
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Tipul de ieșire
    Rail-to-Rail
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de circuite
    2
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    2 (1 Year)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Instrumentation Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP
  • Curent - Ofertă
    40µA
  • Curent - ieșire / canal
    16mA
  • Current - Bias de intrare
    0.5pA
  • Numărul părții de bază
    INA2322
  • Tipul amplificatorului
    Instrumentation
  • -3db Bandwidth
    500kHz