Cerere de cotație
românesc
LMZ14203DEMO/NOPB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LMZ14203DEMO/NOPB
  • Descriere
    BOARD DEV PWR MODULE LMZ14203
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Nu se aplică / Nu se aplică
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire
    3.3V
  • Tensiune - intrare
    6 V ~ 42 V
  • IC / Partea utilizată
    LMZ14203
  • Conținutul furnizat
    Board(s)
  • Serie
    SIMPLE SWITCHER®
  • Regulator Topologie
    Buck
  • Ieșiri și tip
    1, Non-Isolated
  • Alte nume
    LMZ14203DEMO
    LMZ14203DEMO-ND
    LMZ14203DEMONOPB
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Scop principal
    DC/DC, Step Down
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Not applicable / Not applicable
  • Frecvență - Comutare
    Up to 1MHz
  • descriere detaliata
    LMZ14203 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Curent - ieșire
    3A