Cerere de cotație
românesc
LP3982IMM-2.82/NOPB
  • Număr parc
    LP3982IMM-2.82/NOPB
  • Descriere
    IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8VSSOP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    0.22V @ 200mA
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    2.82V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    6V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    8-VSSOP
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • PSRR
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Alte nume
    *LP3982IMM-2.82
    *LP3982IMM-2.82/NOPB
    LP3982IMM-2.82/NOPBCT
    LP3982IMM-2.82CT
    LP3982IMM-2.82CT-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.82V 300mA 8-VSSOP
  • Curent - Quiescent (Iq)
    270µA
  • Curent - ieșire
    300mA