Cerere de cotație
românesc
LP5910-1.825YKAR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LP5910-1.825YKAR
  • Descriere
    IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    0.37V @ 300mA
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    1.8V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    3.3V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    4-DSBGA
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4-XFBGA, DSBGA
  • PSRR
    80dB ~ 25dB (100Hz ~ 2MHz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-DSBGA
  • Curent - aprovizionare (Max)
    350µA
  • Curent - Quiescent (Iq)
    25µA
  • Curent - ieșire
    300mA