Cerere de cotație
românesc
SM320VC5416PGE16EP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SM320VC5416PGE16EP
  • Descriere
    IC DSP FIXED-POINT 144LQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - I / O
    3.30V
  • Tensiune - Core
    1.60V
  • Tip
    Fixed Point
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    144-LQFP (20x20)
  • Serie
    TMS320C54x
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    144-LQFP
  • Alte nume
    V62/04610-01YE
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C (TC)
  • Pe-Chip RAM
    256kB
  • Memorie non volatila
    ROM (32 kB)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    McBSP
  • Rata ceasului
    160MHz