Cerere de cotație
românesc
SN75LBC978DL
  • Număr parc
    SN75LBC978DL
  • Descriere
    IC TXRX RS422/RS485 9/9 56SSOP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Tip
    Transceiver
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    56-SSOP
  • Serie
  • Receiver Histerezis
    45mV
  • Protocol
    RS422, RS485
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Alte nume
    SN75LBC978DLG4
    SN75LBC978DLG4-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C