Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - referință de tensiune > TL4050A50QDCKR
Cerere de cotație
românesc
TL4050A50QDCKR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TL4050A50QDCKR
  • Descriere
    IC VREF SHUNT 5V SC70
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    5V
  • Tensiune - intrare
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SC-70-5
  • Serie
  • Tip de referință
    Shunt
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Alte nume
    TL4050A50QDCKRG4
    TL4050A50QDCKRG4-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz
    93µVrms
  • Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
  • Curent - Ofertă
  • Curent - ieșire
    15mA