Cerere de cotație
românesc
TLV1117-15CDCYRG3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TLV1117-15CDCYRG3
  • Descriere
    IC REG LIN 1.5V 800MA SOT223-4
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    1.3V @ 800mA
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    1.5V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    15V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOT-223-4
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 125°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    2 (1 Year)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA SOT-223-4
  • Curent - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Curent - ieșire
    800mA