Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Embedded - Microcontrolere > TM4C1297NCZADT3
Cerere de cotație
românesc
TM4C1297NCZADT3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
184+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TM4C1297NCZADT3
  • Descriere
    IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd)
    2.97 V ~ 3.63 V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    212-NFBGA (10x10)
  • Viteză
    120MHz
  • Serie
    Tiva™ C
  • Dimensiunea RAM
    256K x 8
  • Tip memorie program
    FLASH
  • Dimensiunea memoriei programului
    1MB (1M x 8)
  • Periferice
    Brown-out Detect/Reset, DMA, Motion Control PWM, POR, PWM, WDT
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    212-VFBGA
  • Tip oscilator
    Internal
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Numărul de intrări / ieșiri
    140
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Dimensiunea EEPROM
    6K x 8
  • descriere detaliata
    ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10)