Cerere de cotație
românesc
TMS320C6727BZDH250
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TMS320C6727BZDH250
  • Descriere
    IC DSP FLOATING POINT 256BGA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - I / O
    3.30V
  • Tensiune - Core
    1.20V
  • Tip
    Floating Point
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    256-BGA (17x17)
  • Serie
    TMS320C672x
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    256-BGA
  • Alte nume
    TMS320C6727BZDH250-ND
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 90°C (TC)
  • Pe-Chip RAM
    288kB
  • Memorie non volatila
    ROM (384 kB)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    26 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI
  • Rata ceasului
    250MHz