Cerere de cotație
românesc
TMSDVC5402PGE100G4
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
60+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TMSDVC5402PGE100G4
  • Descriere
    IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - I / O
    3.30V
  • Tensiune - Core
    1.80V
  • Tip
    Fixed Point
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Serie
    TMS320C54x
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C (TC)
  • Pe-Chip RAM
    32kB
  • Memorie non volatila
    ROM (8 kB)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    Host Interface, McBSP
  • Rata ceasului
    100MHz