Cerere de cotație
românesc
TPS62400EVM-167
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TPS62400EVM-167
  • Descriere
    EVAL MODULE FOR TPS62400-167
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Nu se aplică / Nu se aplică
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire
    0.6 V ~ 6 V
  • Tensiune - intrare
    2.5 V ~ 6 V
  • IC / Partea utilizată
    TPS62400
  • Conținutul furnizat
    Board(s), Cable(s)
  • Serie
  • Regulator Topologie
    Buck
  • Ieșiri și tip
    2, Non-Isolated
  • Alte nume
    TPS62400EVM-167-ND
    TPS62400EVM167
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    42 Weeks
  • Scop principal
    DC/DC, Step Down
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Not applicable / Not applicable
  • Frecvență - Comutare
    2.25MHz
  • descriere detaliata
    TPS62400 - DC/DC, Step Down 2, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Curent - ieșire
    600mA, 400mA