Cerere de cotație
românesc
TPS71936-315DRVR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TPS71936-315DRVR
  • Descriere
    IC REG LIN 3.6V/3.15V 200MA 6SON
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    0.4V @ 200mA, 0.4V @ 200mA
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    3.6V, 3.15V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    6.5V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    6-SON (2x2)
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.6V, 3.15V 200mA 6-SON (2x2)
  • Curent - aprovizionare (Max)
    250µA
  • Curent - Quiescent (Iq)
    160µA
  • Curent - ieșire
    200mA