Cerere de cotație
românesc
DS1809-050+
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DS1809-050+
  • Descriere
    IC DALLASTAT 50K 8-DIP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    5V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Coeficientul de temperatură (tip)
    750 ppm/°C
  • țuguia
    Linear
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    8-PDIP
  • Serie
    Dallastat™
  • Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip)
    400 (Max)
  • Rezistență (Ohms)
    50k
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de robinete
    64
  • Numărul de circuite
    1
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tip de memorie
    Non-Volatile
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    Pushbutton
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-PDIP