Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Achiziția datelor - potențiometre digitale > DS1869S-50
Cerere de cotație
românesc
DS1869S-50
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5632+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DS1869S-50
  • Descriere
    IC RHEOSTAT DALLAST 3V 50K 8SOIC
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    ±2.7 V ~ 8 V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Coeficientul de temperatură (tip)
    750 ppm/°C
  • țuguia
    Linear
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    8-SOIC
  • Serie
    Dallastat™
  • Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip)
    400
  • Rezistență (Ohms)
    50k
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Alte nume
    DS1869S50
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de robinete
    64
  • Numărul de circuite
    1
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tip de memorie
    Non-Volatile
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Interfață
    Pushbutton, Serial
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 8-SOIC