Cerere de cotație
românesc
4046897MAX17501FATB+T ImagineMaxim Integrated
MAX17501FATB+T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MAX17501FATB+T
  • Descriere
    IC REG BUCK 5V 0.5A SYNC 10TDFN
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    5V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Min)
    4.5V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    60V
  • Topologie
    Buck
  • Redresor sincron
    Yes
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    10-TDFN (3x2)
  • Serie
    Himalaya
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Alte nume
    MAX17501FATB+T-ND
    MAX17501FATB+TTR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funcţie
    Step-Down
  • Frecvență - Comutare
    600kHz
  • descriere detaliata
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad
  • Curent - ieșire
    500mA