Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > F1238X12B-FSR-CC
Cerere de cotație
românesc
2878601F1238X12B-FSR-CC ImagineMechatronics
F1238X12B-FSR-CC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    F1238X12B-FSR-CC
  • Descriere
    FAN AXIAL 120X38MM CC 12VDC
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    38.00mm
  • Greutate
    0.536 lb (243.13g)
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    12VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.300 in H2O (74.7 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Serie
    F1238-S
  • RPM
    3100 RPM
  • Temperatura de Operare
  • Zgomot
    45.0 dB(A)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - cadru
  • Material - Lama
  • Producător Standard Timp de plumb
    13 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.950A