Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > F8025X12B-FSR-EM
Cerere de cotație
românesc
3528045F8025X12B-FSR-EM ImagineMechatronics
F8025X12B-FSR-EM
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    F8025X12B-FSR-EM
  • Descriere
    FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    25.00mm
  • Greutate
    0.174 lb (78.93g)
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    12VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.180 in H2O (44.8 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Serie
    F8025
  • RPM
    3200 RPM
  • Alte nume
    F8025X12B-FSR-EM-ND
  • Temperatura de Operare
  • Zgomot
    35.0 dB(A)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - cadru
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Material - Lama
  • Producător Standard Timp de plumb
    13 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP57 - Dust Protected, Waterproof
  • Caracteristici
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.480A