Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > MR1238H24B-FSR
Cerere de cotație
românesc
6940833MR1238H24B-FSR ImagineMechatronics
MR1238H24B-FSR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MR1238H24B-FSR
  • Descriere
    FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    38.00mm
  • Greutate
    0.838 lb (380.11g)
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    24VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
    1.075 in H2O (267.8 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Serie
    MR1238
  • RPM
    4500 RPM
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
  • Zgomot
    64.6 dB(A)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Material - cadru
    Plastic
  • Material - Lama
    Plastic
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
    Auto Restart
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    1.30A