Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > MR8032M24B1-FSR
Cerere de cotație
românesc
6693358MR8032M24B1-FSR ImagineMechatronics
MR8032M24B1-FSR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MR8032M24B1-FSR
  • Descriere
    FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    32.00mm
  • Greutate
    0.32 lb (145.15g)
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    24VDC
  • terminare
    3 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.640 in H2O (159.4 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Serie
    MR8032
  • RPM
    5500 RPM
  • Temperatura de Operare
  • Zgomot
    45.2 dB(A)
  • Material - cadru
    Plastic
  • Material - Lama
    Plastic
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
    Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.270A
  • Tip rulant
    Ball
  • Aprobări
    CE, cUL, TUV, UL
  • Flux de aer
    67.0 CFM (1.88m³/min)
MR852G
MR852G
Descriere: DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD