Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > MR9225E24B2-FSR
Cerere de cotație
românesc
3316682MR9225E24B2-FSR ImagineMechatronics
MR9225E24B2-FSR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MR9225E24B2-FSR
  • Descriere
    FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    25.00mm
  • Greutate
    0.264 lb (119.75g)
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    24VDC
  • terminare
    3 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.490 in H2O (122.1 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Serie
    MR9225
  • RPM
    4400 RPM
  • Temperatura de Operare
  • Zgomot
    50.8 dB(A)
  • Material - cadru
    Plastic
  • Material - Lama
    Plastic
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.310A