Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > AT27C010-45TC
Cerere de cotație
românesc
6133660AT27C010-45TC ImagineMicrel / Microchip Technology
AT27C010-45TC
  • Număr parc
    AT27C010-45TC
  • Descriere
    IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnologie
    EPROM - OTP
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    32-TSOP
  • Serie
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
  • Alte nume
    AT27C01045TC
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C (TC)