Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Memorie > AT49F002-55VI
Cerere de cotație
românesc
6398752AT49F002-55VI ImagineMicrel / Microchip Technology
AT49F002-55VI
  • Număr parc
    AT49F002-55VI
  • Descriere
    IC FLASH 2M PARALLEL 32VSOP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Scrieți timpul ciclului - Word, Page
    50µs
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnologie
    FLASH
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    32-VSOP
  • Serie
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TC)