Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - măsurarea energiei > ATM90E36A-AU-R
Cerere de cotație
românesc
1979400ATM90E36A-AU-R ImagineMicrel / Microchip Technology
ATM90E36A-AU-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ATM90E36A-AU-R
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V ~ 3.6V
  • Tensiune - I / O joasă
    0.4V, 0.8V
  • Tensiune - I / O mare
    2.8V, 3.6V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    48-TQFP (7x7)
  • Serie
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    48-TQFP
  • Alte nume
    ATM90E36A-AU-RCT
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Tipul contorului
    3 Phase
  • Eroare de măsurare
    0.5%
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță de intrare
    50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm
  • descriere detaliata
    3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7)
  • Curent - Ofertă
    23mA