Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > Embedded - Microcontrolere > ATXMEGA32E5-MN
Cerere de cotație
românesc
4742475ATXMEGA32E5-MN ImagineMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32E5-MN
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ATXMEGA32E5-MN
  • Descriere
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32VQFN
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd)
    1.6 V ~ 3.6 V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    32-VQFN (5x5)
  • Viteză
    32MHz
  • Serie
    AVR® XMEGA® E5
  • Dimensiunea RAM
    4K x 8
  • Tip memorie program
    FLASH
  • Dimensiunea memoriei programului
    32KB (16K x 16)
  • Periferice
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    32-VFQFN Exposed Pad
  • Tip oscilator
    Internal
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Numărul de intrări / ieșiri
    26
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Dimensiunea EEPROM
    1K x 8
  • descriere detaliata
    AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)