Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > DSC1001DI2-047.3885
Cerere de cotație
românesc
3349129DSC1001DI2-047.3885 ImagineMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-047.3885
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
840+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DSC1001DI2-047.3885
  • Descriere
    OSC MEMS 47.3885MHZ CMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    1.7 V ~ 3.6 V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    DSC1001
  • Evaluări
    AEC-Q100
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    CMOS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • Frecvență
    47.3885MHz
  • descriere detaliata
    47.3885MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    7.2mA