Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > MX573ABC212M500
Cerere de cotație
românesc
MX573ABC212M500
  • Număr parc
    MX573ABC212M500
  • Descriere
    OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.375 V ~ 3.63 V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    MX55
  • Evaluări
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • Frecvență
    212.5MHz
  • descriere detaliata
    212.5MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    95mA