Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > 5.0SMLJ170A-TP
Cerere de cotație
românesc
5.0SMLJ170A-TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    5.0SMLJ170A-TP
  • Descriere
    TVS DIODE 170V 275V DO214AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    170V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    275V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    189V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMC)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    5000W (5kW)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    18.2A