Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Arrays > AZ23C7V5-TP
Cerere de cotație
românesc
AZ23C7V5-TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    AZ23C7V5-TP
  • Descriere
    DIODE ZENER ARRAY 7.5V SOT23
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
    7.5V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOT-23
  • Serie
  • Putere - Max
    300mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Alte nume
    AZ23C7V5-TPMSTR
    AZ23C7V5TP
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță (Max) (Zzt)
    7 Ohms
  • descriere detaliata
    Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 7.5V 300mW ±5% SOT-23
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    1µA @ 5V