Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Single > BZT52B2V7-TP
Cerere de cotație
românesc
BZT52B2V7-TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BZT52B2V7-TP
  • Descriere
    DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
    2.7V
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    900mV @ 10mA
  • Toleranţă
    ±2%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOD-123
  • Serie
  • Putere - Max
    410mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    SOD-123
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță (Max) (Zzt)
    83 Ohms
  • descriere detaliata
    Zener Diode 2.7V 410mW ±2% Surface Mount SOD-123
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    75µA @ 1V