Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Single > BZV55C3V3-TP
Cerere de cotație
românesc
2869318BZV55C3V3-TP ImagineMicro Commercial Co
BZV55C3V3-TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BZV55C3V3-TP
  • Descriere
    DIODE ZENER 3.3V 500MW MINIMELF
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Izolare
    85 Ohm
  • Tensiune - Defalcare
    Mini MELF
  • Serie
  • Starea RoHS
    Cut Tape (CT)
  • Putere - Max
    500mW
  • Polarizare
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Alte nume
    BZV55C3V3-TPMSCT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Codul producătorului
    BZV55C3V3-TP
  • Impedanță (Max) (Zzt)
    3.3V
  • Descriere extinsă
    Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±6%
  • Configurarea diodelor
    2µA @ 1V
  • Descriere
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    1.5V @ 200mA