Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - punți redresoare > MD200S16M3-BP
Cerere de cotație
românesc
3865781MD200S16M3-BP ImagineMicro Commercial Components (MCC)
MD200S16M3-BP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MD200S16M3-BP
  • Descriere
    BRIDGE RECT 200A 1600V M3 PAC
  • Modelul ECAD
  • Voltaj - vârf înapoi (Max)
    1.6kV
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.6V @ 300A
  • Tehnologie
    Standard
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    M3
  • Serie
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Alte nume
    MD200S16M3-BPMS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Three Phase
  • descriere detaliata
    Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    500µA @ 1600V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    200A